Polonia Winnipegu
 Numer 24

                    24 kwietnia, 2008      Archiwa Home Kontakt

Wydawca


Bogdan Fiedur
Bogdan Fiedur
 

 

zapisz Się Na Naszą listę


Proszę kliknąć na ten link aby dotrzeć do formularza gdzie można zapisać się na listę dystrybucyjną i w przyszłości otrzymywać biuletyn bezpośrednio od nas.

Aby zapisać się szybko bez wypełniania formularza, proszę wysłać E-mail bez żadnego tekstu poprzez kliknięcie tego linku.

 

 

Przyłącz się

Jeśli masz jakieś informacje dotyczące polskich wydarzeń i chciałbyś albo chciałabyś podzielić się nimi z naszymi czytelnikami, to prześlij je do nas. Mile widziane są wywiady, felietony, zdjęcia i poezja. Proszę informować nas o wszystkich wydarzeniach polonijnych.

 

 

Promuj polonię

Każdy z nas może się przyczynić do promowania Polonii w Winnipegu w bardzo prosty sposób.  Mój apel jest aby dodać dwie linie do waszej stopki (signature) aby zacząć promować Polonijne wydarzenia w Winnipegu kiedykolwiek wysyłamy maila.

Tutaj są instrukcj
e jak dodać stopkę używając Outlook Express.

Kli
knij Tools-->Options --> Signatures

Zaznacz poprzez kliknięcie
Checkbox gdzie pisze

Add signature to all outgoing messages


W pole gdzie jest napisane Edit Signature proszę wpisać.

Polonijny link Winnipegu
http://www.polishwinnipeg.com

albo

Polish Link for Winnipeg
http://www.polishwinnipeg.com


Po tym kliknij Apply

I to wszystko. Od tej pory będziemy promować polskie wydarzanie w Winnipegu automatycznie kiedy wyślemy maila do kogoś. Wszystkie programy mailowe mają taką opcję tzw. signature i sposób jej dodania będzie bardzo podobny do tego co opisałem dla Outlook Express

Polonijny Biuletyn Informacyjny w Winnipegu

Powrót..
 

POEZJA PRZY HERBATCE W FEDERACJI POLEK


Panie z Federacji Polek, Ogniwo Nr7od lewej:
Janina Senkałowska Barbara Malkiewicz, Halina Strychasz, Agata Kawalec, Gina Moszkiewicz, Emilia Jarmasz, Wanda Mikulak, Alicja Markowska.

Kolejny już raz Federacja Polek, Ogniwo Nr7 organizuje "Poezję przy herbatce". Impreza ta cieszy się dużym powodzeniem ponieważ zawsze jest dobrze przygotowana.

Tym razem nie było tematu wiodącego i okazało się, że to doskonały pomysł. Różnorodność prezentowanej poezji zadowoliła wszystkich.  W niedzielne popołudnie zaprezentowano wiele pięknych utworów  dających do myślenia, nostalgicznych,  przypominających o budzącej się wiosną do życia przyrodzie a także nie zabrakło poezji humorystycznej. To spotkanie z pewnością wywarło na wszystkich dobre i niezatarte wrażenie.


Na zdjęciu panie prezentujące wiersze zarówno własne jak i znanych poetów np.Juliusza Słowackiego od lewej: Maria Kuraszko, Stanisłąwa Krzywdzińska, Zofia Gustowska, Eugenia Pawlak, Wanda Motyka, Stanisława Stoliecka

Poezję recytowały także :


Renata WierzbickaWioletta Los


 


 
 

 

  Powrót..

 

 Copyright © Polonijny Link Winnipegu
Kopiowanie w całości jest dozwolone bez zgody redakcji pod warunkiem nie dokonywania zmian w dokumencie.

23-845 Dakota Street, Suite 332
Winnipeg, Manitoba
R2M 5M3
Canada
Phone: (204)254-7228
Toll Free US and Canada: 1-866-254-7228