24 luty 2011 | Nr 169

Powrót...

  Tworzenie się nowego porządku świata cz 21.          Index
Jak energia i rozszerzanie się wszechświata widziane jest przez istoty pozaziemskie?
Jak powstał świat i jak jest to związane z naszą świadomością i naszą energią jak też naszym ciałem.

Co dzieje się obecnie na ziemi i jak to wypływa na nasze przemiany.
W jakim cyklu rozwoju wszechświata znajduje się obecnie ziemia i ludzkość?
Te i inne pytania są odpowiedziane w poniższym przekazie od istot nazaywających siebie Grupą Espavo

 

 

Tajemnica rozszerzającego się Wszechświata      
Z cyklu - Wspomnienia z Domu

Przekaz Grupy - Sierpień 2010
Channeler: Steve Rother


Przełamanie między wymiarami

 

Joy Is DancingCzas mija bardzo, bardzo szybko, kiedy rozpoczynacie nowe doświadczenie, nowe postrzeganie tego, co jest wokół was. Zmieniacie swoją percepcję z powodu większej perspektywy.

Pragniemy podzielić się dzisiaj z wami tym, czym jest ta perspektywa i czego będziecie doświadczać w waszych energetycznych i fizycznych ciałach, wraz z tym jak zmienia się Ziemia. Po pierwsze, pozwólcie, że powiemy najpierw o Wszechświecie jako całości, gdyż dzieją się tam teraz bardzo ciekawe rzeczy.

Zarówno wielu z was jak i wasi naukowcy wierzycie, że Ziemia powstała w wyniku Wielkiego Wybuchu. Został on nazwany Wielkim Wybuchem ze względu na centralnie umiejscowiony punkt od którego wszystko rozszerza się we wszystkich kierunkach. Łatwo jest waszym naukowcom to zmierzyć i niejako zobaczyć co się stało. My wam mówimy, że to nie był wielki wybuch, ale przebicie pomiędzy jednym wymiarem a drugim i to stworzyło coś bardzo magicznego. Tak zdarzyło się kilkukrotnie w historii Wszechświata, ale w waszym wymiarze wy widzicie tylko jedno z tych wydarzeń: Wielki Wybuch i Rozszerzający się Wszechświa.


Mówimy wam o tym ze względu na to, co obecnie ma miejsce na planecie Ziemia. Wszystko na Ziemi związane jest z przypływami i odpływami, wdechem i wydechem. Wielu z was zauważyło, że czasami jest on nazwany Oddechem Boga - wdech i wydech. Pomiędzy każdym z tych oddechów następuje coś, co czasami nazwane jest  punktem bezruchu albo momentem przejścia. Jeżeli rzucicie piłkę do góry, poleci w górę potem osiągnie punkt bezruchu zanim powróci na Ziemię. Jest to typowe rozumienie dla większości waszych naukowców i zgodne z tym, co nazywacie prawami fizyki na Ziemi.

Mówimy wam o tym ponieważ to, co chcemy teraz opisać nie odpowiada tym prawom. Istnieje bardzo poważny ku temu powód, bowiem wasz punkt postrzegania pozwala  wam widzieć tylko bardzo ograniczoną część całego obrazu. Dlatego wasi naukowcy wierzą, że wszystko rzeczywiście zaczęło się od punktu centralnego pomimo, że  tak nie było. Zgodnie jednak z waszą nauką i waszą percepcją, to właśnie widzicie. Teraz zaczyna się ciekawa część.

Skoro Wszechświat się rozszerza, należy się spodziewać, że zacznie zwalniać, ale on w rzeczywistości przyspiesza. Jest to tylko iluzja waszego punktu widzenia. Chodzi tu o to, że wdech Boga rozpoczął się tym samym ruchem co wydech. Ekspansja się zatrzymała i aktualnie Wszechświat wraca do siebie jako jedności. Nie jesteście tego świadomi ponieważ nie było punktu bezruchu, braku zawahania, lub przerwy pomiędzy kierunkami. Efekt tego jest taki, że wy ewoluujecie. Wszechświat zaczął się rozszerzać i równocześnie z tym samym ruchem zaczyna się kurczyć.

(Steve Rother: W tym miejscu przekazu próbowałem zobrazować ruch jaki mi pokazywali, który następuje do wewnątrz i na zewnątrz w jednym nieprzerwanym szerokim ruchem. Jest to łatwe w 5D, ale moje ręce uderzały o siebie w 3D, wywołując reakcję)

Bardzo trudno jest nam przedstawić jak ten obraz pracuje w trzecim wymiarze. Poruszenie wytwarza falę w czasie jednego ruchu, która przechodzi pomiędzy wymiarami i to właśnie dzieje się ze Wszechświatem.


Rozwój osobisty

Dlaczego tak ważne jest, aby coś o tym wiedzieć? Dlatego, że wasze fizyczne ciała reagują dokładnie w taki sam sposób. Ciało fizyczne i ciało energetyczne także rozszerzają się z trudnym do uwierzenia tempem. To, że już zdołaliście nauczyć się jak kontrolować wasze pole energii i utrzymywać je skupione, stanowi część wyzwania. Jest to bowiem niezbędne do koegzystencji na tej planecie. Bardzo łatwo też jest to sprawdzić. Jeżeli pójdziecie tam gdzie jest duży ruch i dużo zamieszania – prawie każde lotnisko i dworzec kolejowy – zobaczycie, że każdy ściąga swoje pole energii tak mocno, jak to tylko możliwe, aby bez żadnych problemów móc przejść przez tłum. Ludzie są skupieni na tym dokąd zmierzają i koncentrują się na ściskaniu pola swojej energii, aby nie wchodzić w interakcję z innymi i nie odczuwać energii innych ludzi. W ten sposób nauczyliście się przetrwania energetycznego.

W rezultacie, w długim okresie czasu, ludzie nauczyli się kumulować swoje pole. Obecnie jednak ograniczenia te muszą zostać zniesione, a wasze pole musi się rozszerzać po to, abyście mogli uwolnić matryce ciał, które posiedliście przez cały okres Gry.

Posiadacie jedną z 500 matryc ciała, które wybraliście do gromadzenia swojej energii. Matryca ta służyła dobrze, ponieważ dała wam bazę, albo - jak to się mówi - naczynie do którego włożyliście swoją energię. To się udało, gdyż ciała wszystkich ludzi odpowiadają jednej z tych pięciuset matryc. Wkrótce jednak w wyniku waszego rozwoju nie będziecie już ograniczeni tylko do tej liczby matryc.

Może to działać dwojako: albo w kierunku rozszerzenia pola energii aby uwolnić waszą matrycę, albo możecie uwolnić waszą matrycę by rozszerzyć pole energii.
Nauczycie się w jaki sposób poruszać się w polu pełnej energii, będąc ciągle w ciele fizycznym. Nauczycie się jak korzystać ze swojego pola energii na sposoby o jakich nigdy nie myśleliście, że są możliwe.

Mówimy wam, że to nigdy dotąd nie zdarzyło się w całym Wszechświecie. Wiele było gier, które doprowadziły do niesamowitego wzrostu wibracji, wiedzy technicznej i tego co nazwalibyście postępem, ale nikt nie przeszedł z jednego poziomu na drugi w sposób świadomy. A to właśnie tu ma miejsce. Jest to ekscytujące, a zarazem przerażające dla wielu z was, ponieważ "szklany słój" który przechowywał waszą energię i nadał wam kształt, zostaje otwarty.

Naturalnie wielu z was odczuje to jako lęk lub jako nie komfortową sytuację, kiedy zaczniecie tracić część waszej osobowości, formy i energii. Spotkacie się z tym, że pewne rzeczy będą działały, a pewne nie.Potem, po bardzo krótkim czasie, osiądziecie w matrycy waszego własnego projektu nie będąc już dłużej ograniczeni tylko do liczby 500. Możecie stworzyć tyle matryc, ile zapragniecie i możecie zindywidualizować wasz własny pojemnik na waszą energię.

Od razu myślicie o waszych ciałach fizycznych mówiąc: ”Dobrze, wreszcie mogę pozbyć się tej wagi i wyglądać 20 lat młodziej”. My jednak nie mówimy o fizycznym wyglądzie, ale raczej harmonii którą odkryjecie w waszych ciałach. Mówimy o strukturze energetycznej, która pozwoli wam w fizycznym ciele nieść więcej boskiej energii i z którą świadomie będziecie pracować.


Od automatu do półautomatu

O jednym z kluczy, z którymi będziecie pracować mówiliśmy wcześniej, ale ważnym jest to, aby powtórzyć to w tym miejscu. Wiele z waszych funkcji jest automatyczna, a ich celem było zapewnić wam przetrwanie na tej planecie. Obecnie jednak wiele z tych funkcji wyłącza tryb automatyczny. Ludzie mają małe wyobrażenie o tym, jak to jest oddychać świadomie. Nie wiecie jak to jest, kiedy należy wziąć oddech. Nie wiecie bo oddychacie automatycznie.

Nadejdzie taki czas kiedy siedząc przed telewizorem nagle zdacie sobie sprawę, że brakuje wam powietrza i przypomnicie sobie o potrzebie wzięcia oddechu. Wiele z tych rzeczy, które działy się automatycznie, zaczną działać w trybie półautomatycznym oraz w stanie pół-świadomości, a my was prosimy abyście pobawili się tym procesem.

Są to nowe formy kontroli nad waszą strukturą energetyczną i nowym ciałem oraz nową matrycą, która jemu odpowiada. Im wcześniej to zrozumiecie i zaczniecie bawić się tymi koncepcjami i ideami, tym łatwiej będzie wam otworzyć drzwi, a inni podążą waszym śladem. Większość z was zaczęła już z tym pracować.

Tak wiele zmian zachodzi obecnie na planecie Ziemia, aby zapewnić miejsce dla ludzi. Tyle jest ekscytacji we Wszechświecie, kiedy widzimy was dokonujących te zmiany wokół. Mówimy wam coś, o czym wiecie od bardzo dawna, ale w nadchodzący dniach stanie się to coraz bardziej ważne.

Materia we Wszechświecie płynie bez ograniczeń w każdym momencie. Kiedy forma materii znajdzie sobie drogę do formy energii, kreuje rzeczy w waszym świecie. Wszystko o czym myślicie i wszystko co istnieje w waszym świecie, miało swój początek w formie myśli. Stworzycie energię, a materia się pojawi i przylgnie do niej. Nie jest to tajemnicą i znane jest we Wszechświecie od jakiegoś czasu. Jednakże, wy ludzie, wykonaliście następny krok, a to znaczy że staniecie się świadomymi twórcami, stając się przeciwieństwem twórców nieświadomych.

Pierwsza rzecz, która się wydarzy to fakt, że wiele ograniczeń z waszej własnej kreacji zostanie usunięte. Niektórych to przerazi w tym znaczeniu, że wielu ludzi będzie chciało sytuację tę wykorzystać i nadużyć, co jest typowe dla ludzi. Kiedy miną wszystkie wzloty i upadki, odkryjecie, że wasze własne myśli tworzą te formy energii znacznie szybciej niż kiedykolwiek myśleliście, że to jest możliwe. Wiele z waszych procesów myślowych zachodzi teraz znacznie szybciej.

Pola energii na planecie Ziemia się oczyszczają. Ponieważ pracujecie nad oczyszczeniem większości tej gmatwaniny, zrodzonej energii wokół was, uczycie się kontrolować w całości nowe ciało. Uczycie się umiejętności działania w odmienny sposób, aby doświadczać jako w pełni uprawnionego człowieka, będącego ciągle w ciele fizycznym. Z pewnością będą towarzyszyć temu wyzwania. Większość z was ciągle zmaga się z przystosowaniem się ego na tej ścieżce. W rezultacie doświadczacie na planecie Ziemia wiele zabawnych, drobnych wyzwań ale jesteśmy pewni, że znajdziecie odpowiedzi na te trudności. My po prostu staramy się was uświadomić, że to, co nadchodzi i jest niczym pociąg towarowy poruszający się z pełną prędkością i niezatrzymujący się na żadnej stacji.

Wy już przesunęliście się do piątego wymiaru, a teraz po prostu uczycie się jak to działa. Uczycie się jak korzystać z niego w każdym dniu, uczycie się kreować swoją rzeczywistość i Niebo na Ziemi, tutaj i teraz. Wszystko to nie zostało jeszcze zapisane więc kiedy odkryjecie, że coś działa, podzielcie się z innymi. Nie mówcie „ja znam odpowiedź” ale raczej „odpowiedź jest znana”


Rezonans harmoniczny

Jest jeszcze jedna rzecz którą chcemy dodać, ponieważ stanowi ona ważną część wszystkiego, z czym będziemy z wami współpracować przez okres następnych dwóch lat. Chodzi tu o rozszerzanie waszego własnego pola energii.

Kiedy rozszerzacie swoje własne pole energii wydarza się coś magicznego. Powróćmy do osoby na dworcu kolejowym, która ściąga do siebie swoje pole energii i porusza się pomiędzy ludźmi nie przeszkadzając nikomu...bez zakłócania pola energii innych. Czujecie się w ten sposób bezpiecznie. Dlaczego? Ponieważ bierzecie odpowiedzialność za wpływ, który wywieracie na mijane osoby, więc podświadomie nauczyliście się zamykać swoje własne pole energii. Kiedy je rozszerzacie oznacza to, że styka się ono z innym polem energii.

W rzeczywistości niemożliwe dla pola energii jest to, aby całkowicie zawładnęło, czy owinęło się nawzajem z drugim polem i to stanowi następny klucz do waszej egzystencji na planecie Ziemia. Chodzi tu o harmonię - jak tworzycie harmonię i harmoniczny rezonans na tej planecie.

Podzielimy się z wami kilkoma podstawowymi założeniami, ale także pokażemy wam niektóre z możliwości, które stworzyliście dla siebie i które posunęły się dalej do przodu. Niektóre z nich są bardzo łatwe, więc się ich nauczcie, a kiedy zrozumiecie te potencjały, zobaczycie w ilu obszarach ta nowo osiągnięta umiejętność będzie w stanie wam pomóc. Zilustrujemy wam to w ten sposób:

Na zewnątrz tego budynku, na ulicy, znajduje się bardzo trudny skręt, z którego Opiekun lubi korzystać, aby zająć miejsce na parkingu. Często jest to manewr niebezpieczny, ponieważ samochody zwykle są zbyt blisko i łatwo o potencjalne uderzenie w tył samochodu, tuż przed skrętem. Opiekun zaczyna harmonizować energię tej sytuacji na kilka mil przed planowanym skrętem. Kiedy więc przyjeżdża tutaj, zawsze ma przestrzeń, aby wykonać skręt. On doskonale wie, że kiedy włączy kierunkowskaz skręcając w lewo, nikt za nim nie będzie jechał, gdyż tę wolną przestrzeń wykreował z wyprzedzeniem.

Jest to całkowicie możliwe dla was, aby w każdej sytuacji nastawić odpowiednio wibrację i pozwolić materii skupić się wokół niej, by stworzyć harmonię z energią. Nikt nie może dopasować wszystkich wibracji bezpośrednio, ale można to zrobić pojedynczo poprzez harmonizację. To pomoże wam wykreować waszą rzeczywistość znacznie szybciej, bardziej bezpośrednio - w celach, o jakich do tej pory nie marzyliście. Jest to narzędzie, które możecie użyć do kreacji Nieba na Ziemi.

Powiedzieliśmy wam trochę ekscytujących rzeczy, których możecie oczekiwać i o tym jak wspaniałymi istotami będziecie. Ale harmoniczność na tej planecie będzie bardzo intensywnym doświadczeniem dla was, rozszerzających swoje pole, z prostego powodu. Już nie możecie dłużej trzymać innych ludzi poza swoim doświadczeniem. Jesteście częścią całości z każdym człowiekiem który was mija, a teraz będziecie tego świadomi. Oczywiście to podniesie emocje u wielu i podda ich wyzwaniom, ale te niesamowite dary, które z tego wynikną, są trudne do wyobrażenia.

Nie przypuszczaliście, że tyle niesamowitych możliwości przychodzi z tego typu rozszerzenia. Wasze rozszerzenie, bezpieczeństwo i komfort w tym rozszerzeniu ma związek z waszą umiejętnością komfortowej harmonizacji.

Harmonizacje są łatwe.

Pozwólcie przedstawić wam kolejną ilustrację, abyście dokładnie zrozumieli o co nam chodzi. Powiedzmy, że wchodzicie tutaj i w tym pomieszczeniu nikogo jeszcze nie ma. Włączacie światło, patrzycie dookoła i myślicie; ”Cóż, mam jeszcze 5 minut, więc sobie usiądę”. W tym momencie wibracyjnie obejmujecie całą salę, gdyż wibracja wypełnia wszystko bez względu na wielkość pomieszczenia. Co się dzieje, kiedy do sali ktoś wchodzi? Harmonizacje są łatwe. Natychmiast, nawet jeżeli nie jesteście świadomi tej osoby, uświadamiacie sobie, że wasza energia w pomieszczeniu się zmieniła. Dzieje się tak, ponieważ kiedy ktoś wszedł do sali, odczuwacie dysharmoniczną reakcję we własnym polu. Najpierw otwieracie oczy, widzicie osobę i nawiązujecie z nią kontakt, aby wytworzyć harmonię waszych energii. Jest to automatyczne i tak się działo od bardzo dawna. Jest to jeden z tych elementów, który przestaje działać automatycznie i przestawia się na świadomość. Wasza kontrola energii nie jest już automatyczna.

Jeżeli nie rozszerzycie się świadomie, pole energii się skurczy i będziecie je utrzymywać tylko kilka cali od swego ciała. Ale jaka to strata. Wiele jest miłości we Wszechświecie, którą moglibyście poczuć.


Poczucie bezbronności i poczucie mocy


Kiedy zaczniecie rozszerzać wasze pola energii, oczywiście poczujecie się nieswojo, ale nauczycie się też, jak harmonizować różne części waszych pól energii. Nauczycie się tego, jak pozwolić nieharmonijnym i rozbieżnym energiom, być w waszej energii bez wywierania żadnego wpływu na was. Robiąc to, ważnym jest aby zachować energetyczne granice na swoim miejscu, wiedząc nie tylko kim jesteście, ale także kim nie jesteście. Przestańcie próbować być wszystkim. Dobrze jest wiedzieć jaka jest wasza rola i miejsce w tym Wszechświecie, w tym momencie procesu rozszerzania. Możliwość rozszerzanie waszego własnego pola energii i uwalniania fizycznych matryc jest teraz pod ręką.

Powiemy wam także, że wiele się dzieje, gdyż Ziemia również przechodzi przez swój cykl. Cała ludzkość przechodzi przez cykl… słońce, księżyc, planetarne ułożenia przeszły przez cykl, ten przez który wy na tej planecie przeszliście już kilka razy. W typowy sposób doprowadziło to do problemów i harmonicznego rozbicia na części systemów, które się nie sprawdzały. Mówimy wam, że tym razem będzie inaczej.

Nie ma potrzeby aby wszystkie systemy się rozpadły na części w imię przejścia na wyższy poziom. Teraz jest to możliwe, szczególnie jeżeli obejmiecie władzę nad własnym rozszerzającym się polem energii. Jeżeli znacie kogoś, kto przeszedł przez doświadczenie śmierci klinicznej to wam powie, że prawie zawsze pierwszą rzeczą, którą czują osoby po wyjściu z ciała, jest piękne rozszerzające się światło. Jak ogromni i potężni są wówczas. Obecnie jest możliwe, aby czuć się podobnie bez umierania. Teraz możliwe jest być w tej energii każdego dnia.

Jeżeli chodzi o emocje, jest tutaj miejsce dla uzdrowicieli. Nauczyciele i uzdrowiciele tej planety naprawdę będą pomagać, ponieważ jakakolwiek zmiana o takim znaczeniu przyniesie sporo lęku. Przyniesie ujawnienie tego co ukryte, a tych wszystkich rzeczy ludzie zwykle się boją, ponieważ tracą część swej stabilności. Stracicie trochę poczucia bezpieczeństwa w tym rozszerzaniu.

W miarę rozszerzania nauczycie się jednak nowych technik w harmonizowaniu, w tworzeniu harmonii w świecie.
Co robicie kiedy się harmonizujecie?
Czy się zmienicie aby się dopasować?
Czy staniecie się kimś innym, nie będziecie już sobą?
Czy zagubicie w tym siebie?
To jest powód dlaczego należy utrzymać zdrowe granice, zanim zaczniecie się rozszerzać.

Jeżeli wiecie kim jesteście, jeżeli znacie swoje granice, wówczas możecie się rozszerzać bez obawy ich utraty. Możecie się rozszerzać i wykorzystać tę energię, zamiast z nią walczyć.To jest Gra, a teraz będziecie się uczyć, jak w nią grać korzystając z wyższej perspektywy.

Możemy wam powiedzieć, że reguły się zmieniają, ale nie możemy wam powiedzieć jak. Moi drodzy, pamiętajcie, że mieszkacie na planecie, gdzie istnieje wolny wybór i cokolwiek zrobicie jest dobre. Jesteśmy tak bardzo podekscytowani patrząc na to, co się dzieje na waszej planecie. Nie tylko my, ale oczy całego Wszechświata są teraz skierowane na planetę Ziemia. Tak jeszcze nie było. Gratulacje! Wygraliście tę Grę.

Teraz my wszyscy prosimy was o to, że kiedy odkryjecie coś nowego, pójdźcie dalej i podzielcie się z ludźmi wokoło. To nie musi być doskonałe. Paradygmat nauczycieli się zmienił. Nie musisz już być mistrzem aby uczyć innych - po prostu musisz mieć pragnienie wiedzy i poszukiwania jej na równi ze swoimi uczniami. Nie musisz im przewodzić. Wszystko zacznie się przesuwać, kiedy nauczycie się łączyć razem i zaczniecie usuwać te wszystkie iluzje oddzielenia między ludźmi na planecie Ziemia.

To jest czas, gdzie nie ma już więcej tajemnic.
To jest czas, kiedy wyraźnie można zobaczyć serca jak i myśli innych.
To jest czas aby zakochać się w ludzkości.

To jest największy zaszczyt dla nas móc podzielić się tą informacją z wami. To jest nasz honor, ponieważ dzielimy się tym z wami przez bardzo długi czas, ale dopiero od niedawna jesteście w stanie nas usłyszeć. Witajcie w Domu najdrożsi. Wy go teraz tworzycie swoją miłościa na planecie Ziemia.

Największym dla nas zaszczytem jest pozostawienie was z trzema małymi uwagami: abyście się nawzajem traktowali z najwyższym szacunkiem, dbajcie o siebie wzajemnie i pomagajcie sobie w każdy sposób, szczególnie kiedy odnajdziecie tę harmonię. Nie zapomnijcie, że gracie w piękną grę - udawania bycia człowiekiem - więc bawcie się dobrze!

Espavo
Grupa

 

 

Źródło: www.lightworker.com
Powyższe tłumaczenie zaczerpnięto ze strony Polskiej Shaumbry www.shaumbra.pl
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak     e-mail: elzbieta313@o2.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Zdjęcie / photo credit: flickr, Alicepopkorn - Joy Is Dancing - Courtesy of Crestive Commons Licence


 


Powrót...

Zapisz się na naszą listę
Email
Imie i nazwisko

 

 

Spis Książek Biblioteki SPK
Polsat Centre
Człowiek Roku 2008

 

Polskie programy telewizyjne w Twoim domu 17 kanałów

TVP1, TVP2, TVN, TVN24, TVN7, Polsat, Polsat2 ,TV Polonia, TVPuls, Eurosport, Polsatsport, Discovery, History, Cartoon, TV4, Viva,TRWAM

IPMG to system który umożliwi Ci stały odbiór tych programów To nie jest Slingbox czy Hava Potrzebny Telewizor, IPMG box, Router i internet
Box kosztuje 200CDN, miesięczna opłata 50CDN i jednorazowa opłata za aktywacje 50CDN Dzwoń na
282-2090 do Janusza  

 

 

Czyszczenie Wentylacji
Duct cleaning


1485 Wellington Avenue
Winnipeg, MB, R3E OK4
Phone: (204) 284-6390
Cell: (204) 997-2000
Fax: (204) 284-0475
email

clean@advancerobotic.com

Kliknij tutaj aby zobaczyć ofertę


 


Kliknij tutaj aby zobaczyć ofertę


 Irena Dudek zaprasza na zakupy do Polsat Centre Moje motto: duży wybór, ceny dostępne dla każdego, miła obsługa. Polsat Centre217 Selkirk Ave Winnipeg, MB R2W 2L5, tel. (204) 582-2884

Kliknij tutaj aby zobaczyć ofertę


 

 Polskie programy telewizyjne w Twoim domu 16 kanałów

TVP1, TVP2, TVN, TVN24, TVN7, Polsat, Polsat2 ,TV Polonia, TVPuls, Eurosport, Polsatsport, Nsport, AXN/Discovery, Boomerang, TV4,

Viva IPMG to system który umożliwi Ci stały odbiór tych programów To nie jest Slingbox czy Hava Potrzebny Telewizor, IPMG box, Router i internet
Box kosztuje 200CDN, miesięczna opłata 50CDN i jednorazowa opłata za aktywacje 50CDN Dzwoń na
282-2090 do Janusza


 189 Leila Ave
WINNIPEG, MB R2V 1L3
PH: (204) 338-9510 

 

Kliknij tutaj, aby wejść na stronę gdzie można ściągnąć nagrania HYPERNASHION za darmo!!!

 


 

Royal Canadian Legion
Winnipeg Polish Canadian Branch 246
1335 Main St.
WINNIPEG, MB R2W 3T7
Tel. (204) 589-m5493

 


 

 

189 Leila Ave
WINNIPEG, MB R2V 1L3
PH: (204) 338-9510

“Klub 13”
Polish Combatants Association Branch #13
Stowarzyszenie Polskich Kombatantów Koło #13
1364 Main Street, Winnipeg, Manitoba R2W 3T8
Phone/Fax 204-589-7638
E-mail: club13@mts.net
www.PCAclub13.com


 

Zapisz się…
*Harcerstwo
*Szkoła Taneczna S.P.K. Iskry
*Zespół Taneczny S.P.K. Iskry
*Klub Wędkarski “Big Whiteshell”
*Polonijny Klub Sportowo-Rekreacyjny