Polonia Winnipegu
 Numer 22

                   9 kwietnia, 2008        Archiwa Home Kontakt

Wydawca


Bogdan Fiedur
Bogdan Fiedur
 

 

zapisz Się Na Naszą listę


Proszę kliknąć na ten link aby dotrzeć do formularza gdzie można zapisać się na listę dystrybucyjną i w przyszłości otrzymywać biuletyn bezpośrednio od nas.

Aby zapisać się szybko bez wypełniania formularza, proszę wysłać E-mail bez żadnego tekstu poprzez kliknięcie tego linku.

 

 

Przyłącz się

Jeśli masz jakieś informacje dotyczące polskich wydarzeń i chciałbyś albo chciałabyś podzielić się nimi z naszymi czytelnikami, to prześlij je do nas. Mile widziane są wywiady, felietony, zdjęcia i poezja. Proszę informować nas o wszystkich wydarzeniach polonijnych.

 

 

Promuj polonię

Każdy z nas może się przyczynić do promowania Polonii w Winnipegu w bardzo prosty sposób.  Mój apel jest aby dodać dwie linie do waszej stopki (signature) aby zacząć promować Polonijne wydarzenia w Winnipegu kiedykolwiek wysyłamy maila.

Tutaj są instrukcj
e jak dodać stopkę używając Outlook Express.

Kli
knij Tools-->Options --> Signatures

Zaznacz poprzez kliknięcie
Checkbox gdzie pisze

Add signature to all outgoing messages


W pole gdzie jest napisane Edit Signature proszę wpisać.

Polonijny link Winnipegu
http://www.polishwinnipeg.com

albo

Polish Link for Winnipeg
http://www.polishwinnipeg.com


Po tym kliknij Apply

I to wszystko. Od tej pory będziemy promować polskie wydarzanie w Winnipegu automatycznie kiedy wyślemy maila do kogoś. Wszystkie programy mailowe mają taką opcję tzw. signature i sposób jej dodania będzie bardzo podobny do tego co opisałem dla Outlook Express

Polonijny Biuletyn Informacyjny w Winnipegu

Powrót..

DZIEŃ OTWARTY MUZEUM POLSKIEGO OGNIWO

 6 KWIETNIA - dzień otwarty w Muzeum Polskim Ogniwo

Zgromadzone przez Muzeum Polskie Ogniwo pamiątkowe zdjęcia sprzed lat  można było  zobaczyć w niedzielę 6 kwietnia w  Muzeum Polskim Ogniwo . Dla zwiedzających dostępne były ekspozycje „starych” zdjęć a dodatkowe atrakcje to uzupełnianie brakujących danych dotyczących prezentowanych zdjęć oraz możliwość zakupu książek za symbolicznego dolara.

Udział w organizowanej przez Muzeum Polskie Ogniwo i redakcję czasopisma Czas wzięła duża liczba zwiedzających ze środowiska polonijnego jak również Kanadyjskiego.
Organizatorzy zachęcają do uzupełniania informacji opisujących zdjęcia a także do zakupu książek np. bajek dla dzieci, książek Sienkiewicza...  podczas "Świeconego" organizowanego 12 kwietnia przez KPK w
 sali SPK, Koło#13. Ekspozycje zdjęć będą też organizowane we wszystkich organizacjach polskich by członkowie organizacji i odwiedzający goście mogli je obejrzeć i ewentualnie uzupełnić informacje.

Jak rozpoznać ludzi, którzy przecież po latach bardzo się zmieniają?


Prawidłowe uzupełnienie informacji na zdjęciach sprzed lat to nie prosta sprawa, ale wiele przedstawionych na zdjęciach osób zostawało rozpoznanych
 


 

Powrót..

 

  Copyright © Polonijny Link Winnipegu
Kopiowanie w całości jest dozwolone bez zgody redakcji pod warunkiem nie dokonywania zmian w dokumencie.

23-845 Dakota Street, Suite 332
Winnipeg, Manitoba
R2M 5M3
Canada
Phone: (204)254-7228
Toll Free US and Canada: 1-866-254-7228